Prevencia upchatia potrubia je dôležitá!

Naši skúsení pracovníci v kombinácii s profesionálnym technickým zabezpečením sú vám k dispozícii. Dokážeme nielen okamžite riešiť havarijný stav kanalizačných zariadení, ale predovšetkým mu chceme predísť. Havarijný stav kanalizácie vás môže poriadne potrápiť. Je nevyhnutné riešiť ho čo najrýchlejšie a hlavne odborne. Čistenie a opravy porúch na kanalizačných zariadeniach, čiže krtkovanie, sú našou doménou, či už sa týkajú vášho domu, súkromného sídla, alebo ide o vašu firmu, či zariadenie.

Prvým krokom k zvýšeniu vášho pohodlia a komfortu je čo najrýchlejšie zistenie tej správnej príčiny poruchy. Vďaka našim odborným zamestnancom sme presní a rýchli. Následne navrhneme najvýhodnejšie riešenie vzniknutej situácie. Dbáme na to, aby to bolo čo najmenej finančne náročné, aby bolo toto riešenie trváce a tiež časovo nenáročné. Po vzájomnej dohode pristupujme k riešeniu. Čistenie a opravy kanalizačných zariadení vykonávajú v našej spoločnosti vysoko odborní a zruční zamestnanci. Myslíme na ich pravidelné odborné a komunikačné školenia, pretože nám záleží na vašej spokojnosti. Tiež vďaka nim sú naše riešenia prijateľné pre vás a vaše interiéry, vieme sa vžiť do vašej situácie a tak dbáme na vaše pohodlie a čistotu vášho domova, či firemných priestorov. No aj napriek našej snahe o čo najefektívnejšie riešenia takýchto situácií, vás havarijný stav môže prekvapiť po finančnej, či časovo nevhodnej stránke. Preto vám odporúčame zaujímať sa o stav vašej kanalizácie pred tým ako vám hrozí nehoda. Radi vám aspoň raz ročne spravíme prevenciu voči upchatiu potrubí.

Sme pripravení 24 hodín denne a 7 dní v týždni !

Ste v núdzi? Nevadí. Na to sme tu my. Poskytneme Vám okamžitú pomoc. Volajte nonstop +421 919 175 335

HYDROJET

Veľmi spoľahlivé vysokotlakové čistiace zariadenie s vysokým výkonom.

Je to moderný prístroj, určený na odstránenie príčiny havarijného stavu. Je odskúšaný vo viacerých štátoch Európskej únie.

REVI 350

Zariadenie vďaka ktorému nájdeme príčinu vašich nepríjemností.

REVI 350 je kamerová hlava značky SONY. Je farebná, vodotesná, plnená dusíkom s ukazovateľom tesnosti tlaku.

HYDROJET

Vďaka tomuto zariadeniu pre Vás zhotovíme video záznam

Ovládací box, ktorý je určený pre prácu s kamerovým systémom. Vďaka nemu presne zmonitorujeme potrubie a kanalizáciu.

Neodteká Vám kanalizácia?

Ak máte nejaké otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Využite náš kontaktný formulár alebo nám priamo zavolajte. Tešíme sa na Vás.