Plánujete výstavbu rodinného domu alebo komerčnej budovy?

stavebne-prace-profidemont

Hľadáte spoľahlivého a kvalitného dodávateľa pre svoj projekt? Neváhajte nás kontaktovať.

Naša spoločnosť disponuje množstvom skúseností pre realizácie rôznych druhov stavebných prác. Okrem skúsených zamestnancov máme k dispozícií aj potrebné technické vybavenie, aby sme mohli Váš projekt realizovať v dohodnutom čase, cene a kvalite.

Napíšte nám o svojich požiadavkách a predstavách. Vďaka vzájomnej komunikácii vieme pripraviť ponuku, ktorá povedie k Vašej spokojnosti.

Kvalitná hrubá stavba

Kvalitná hrubá stavba je základným predpokladom k tomu, aby budova spĺňala všetky moderné požiadavky z pohľadu životnosti a využiteľnosti nehnuteľnosti. Počas práce dbáme na každý detail, ktorý ovplyvňuje výslednú kvalitu hrubej stavby. Vďaka našim skúsenostiam Vám vieme poradiť pri hľadaní tých najefektívnejších riešení. Pomôžeme Vám vybrať vhodné materiály aj stavebné postupy.

V rámci realizácie hrubej stavby pre Vás zabezpečíme napríklad:

  • obvodové a nosné múry
  • izoláciu proti vode
  • vodorovné nosné konštrukcie podlaží
  • nosnú konštrukciu schodiska
  • priečky
  • komín
  • strešnú konštrukciu
  • klampiarke práce
  • a ďalšie činnosti súvisiace realizáciou hrubej stavby

Hľadáte profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami?

Neváhajte a kontaktujte nás. Pôsobíme na celom území SR. Zverte sa do rúk odborníkov.

Základová doska na mieru

Kvalitná budova potrebuje kvalitné základy. Výber správnych základov závisí od viacerých faktorov, najmä od vlastností pôdy a požadovanej energetickej účinnosti nehnuteľnosti. Najčastejšie sa môžete stretnúť s dvomi typmi riešení – základová doska alebo základové pásy.

Základová doska (samonosná železobetónová platňa) nesie váhu celej stavby a rovnomerne ju rozkladá na podložie. Znižuje pravdepodobnosť praskania múrov, predlžuje životnosť a stabilitu stavby. Používa sa pri menej stabilných povrchoch alebo v prípade hroziacej spodnej vody.

Základové pásy s betónovou platňou predstavujú klasickú voľbu pri realizácií základov pri rodinných domoch a menších stavbách. Základové pásy sú umiestnené pod obvodovými múrmi a pod nosnými stenami. Priestor medzi základovými pásmi sa vyplní kamenivom a naň sa vyleje betón vo forme platne.

Pomôžeme Vám s prípravou kvalitných základov pre vašu nehnuteľnosť. Na základe stavebného projektu postavíme základovú dosku alebo základové pásy s betónovou platňou, ktoré splnia aj tie najprísnejšie požiadavky. Pre ďalšiu realizáciu stavby pripravíme podklad, ktorý výrazne zjednoduší a zrýchli výstavbu hrubej stavby.

Potrebujete postaviť rodinný dom alebo komerčnú budovu?

Kontaktujte nás. Zastrešíme všetky stavebné práce.


Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.