Rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcie bytových jadier na uzemí celej SR

Bytové jadrá rekonštruované nami sa odlišujú predovšetkým kvalitou stavebných prác, pri rekonštrukcii nezabúdame na požiadavky a nároky zákazníka. Bytové jadrá rekonštruované nami, vždy sledujú nové trendy v stavebníctve, ale i vo svete stavebných materiálov, aby sme klientom vždy vedeli ponúknuť to najlepšie na trhu. Vďaka tomu, ale i vďaka ústretovému a profesionálnemu prístupu sa môžeme pochváliť množstvom úspešne zrealizovaných rekonštrukcií bytového jadra a širokým okruhom spokojných zákazníkov.

Prečo bytové jadrá rekonštruovať?

Myslíme si, že bytové jadrá by sa mali rekonštruovať hlavne práve preto, že staré bytové jadrá, ešte socialistické bytové jadrá, neoplývajú novým obkladom, vyhrievanou plávajúcou podlahou ani šetrnou elektroinštaláciou. Neobstoja pred vyššími hygienickými nárokmi. Namiesto toho však tieto staré bytové jadrá prinášajú “potešenie” z akustiky dopadajúcich kvapiek z kuchynskej batérie, alebo “oku lahodiace” hrdzavejúce radiátory, prípadne staré dopraskané umakartové dosky ako estetický doplnok. Bytové jadrá tohto typu Vám ďalej určite ponúknu nemalý účet za elektrickú energiu a ako zdroj plesní ponúknu Vám a Vašim deťom široké portfólio rôznych baktérií a bacilov. Je čas na zmenu? Bytové jadrá môžu predsa vyzerať inak.

Túžite po kvalitnom, funkčnom a modernom jadre?

Presne také jadro Vám spravíme.  Napredujeme a sledujeme nové trendy v oblasti stavebníctva.

Ako bytové jadrá rekonštruujeme my?

Možno ste sa v minulosti už rozhodli zrekonštruovať bytové jadro a išli ste do toho s partiou neskromných robotníkov a naleteli na veľké sľuby, neskôr bytové jadro odfláknuté a v peňaženke prievan? Bytové jadrá sa podľa nich rekonštruujú za jeden deň. Možno už máte skúsenosť s chvastajúcimi sa robotníkmi, ktorí Vám nasľubujú bytové jadrá ako zo škatuľky, že splnia, čo Vám len na očiach vidia, vychvália sa a vy máte dobrý dojem, že ste to s nimi vyhrali, že ste si už ani lepšie vybrať nemohli. Práca hotová za jeden deň, peniaze vyplatené a po robotníkoch za zľahla zem. Odrazu nachádzate na svojom novom bytovom jadre nerovnosti v obklade, zatekajúce špáry, alebo praskliny v omietke. Prebudenie sa zo sna do nočnej mory, bytové jadro nie je spravené ani zďaleka tak, ako bolo pôvodne nasľubované. Reklamácia bytového jadra? Talentovaní robotníci odrazu nemajú telefón ani email. Bytové jadrá sa rekonštruujú iným spôsobom.

Netreba riskovať! Pokiaľ sa jedná o bytové jadrá a ich rekonštrukciu, pri výbere firmy je lepšie spoľahnúť sa na profesionálov a nenechať si svoje bytové jadro ničiť neodbornými zásahmi. Ponúkame Vám všetko, čo potrebujete a starostlivosť o zákazníka akú ste si predstavovali, bytové jadrá na mieru.

Hľadáte overenú kvalitu?

Ak hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vám prerobí jadro podľa Vašich predstáv – napíšte nám !